En İyi Somonlu (Balıklı) Kuru Köpek Mamaları

En İyi Somonlu (Balıklı) Kuru Köpek Mamaları

Somon balıklı köpek mamalasında dikkat edilmesi gerekenler

İlk olarak, mamada kullanılan somonun kalitesine dikkat edin. İyi bir somon kaynağı, omega-3 yağ asitleri bakımından zengin olmalıdır. Mamada somonun yanı sıra, dengeli bir beslenme için diğer protein, vitamin ve mineral kaynakları da bulunmalıdır. Mamadaki içeriklerin köpek tarafından kolayca sindirilebilir olması önemlidir. Sindirilebilirlik, besin maddelerinin vücut tarafından etkili bir şekilde emilmesini sağlar. Katkı maddeleri ve koruyucuların minimum düzeyde olması tercih edilir. Mümkünse, doğal koruyucular içeren mamaları tercih edebilirsiniz.

Kaliteli İçerik

Kaliteli İçerik

İlk olarak, mamada kullanılan somonun kalitesine dikkat edin. İyi bir somon kaynağı, omega-3 yağ asitleri bakımından zengin olmalıdır. Mamada somonun yanı sıra, dengeli bir beslenme için diğer protein, vitamin ve mineral kaynakları da bulunmalıdır.

Omega-3 Yağ Asitleri

Omega-3 Yağ Asitleri

Somon, omega-3 yağ asitleri açısından zengindir, bu da köpeğinizin deri ve tüy sağlığını destekler. EPA (eikosapentaenoik asit) ve DHA (dokosaheksaenoik asit) gibi omega-3 yağ asitleri, beyin gelişimi ve eklem sağlığını destekler.

Alerjen Kontrolü

Alerjen Kontrolü

Köpeğinizin alerji veya hassasiyeti olabileceğinden, alerjen içermeyen bir somon balıklı köpek maması seçmeye özen gösterin.

Etiket Okuma:

Etiket Okuma:

Mamada belirtilen içerikleri anlamak için etiketi dikkatlice okuyun. İlk sıralarda yer alan maddeler, mamadaki ana bileşenleri temsil eder.

Brit Care Senior & Light Somonlu ve Patatesli Tahılsız Yaşlı Köpek Maması 12 Kg

Brit Care Senior & Light Somonlu ve Patatesli Tahılsız Yaşlı Köpek Maması 12 Kg, yaşlı köpekler içinTahılsız Somon ve Patates formüllü köpek mamasıdır. Tahılsız ve benzersiz bileşenlere sahip olan Brit Care köpek maması ile köpeğinize hem çok lezzetli hemde tam bir besleyici öğün sunabilirsiniz.

 • Köpeğinizin besinsel hassasiyetlerin giderilmesinde yardmcı olur.
 • Sindirim sistemlerinde kolayca emilim sağlar.
 • Cilt ve tüy sağlığını destekler.
 • Sağlıklı içeriği ile bağışıklık sistemlerine destek verir.
 • Sağlıklı bir deri ve tüyler için Omega ve E Vitamini içerir.
 • Köpeğinizin günlük tüketimine uygun beslenme değerlerine sahiptir.
 • Kas ve kemik sağlığını destekler.
 • Tüy dökülmeleri ve tüy problemlerinin giderilmesine destek verir.
 • Katkısız ve renklendirici içermeyen yapısıyla köpeğinizin doğal dengesini bozmaz.

Brit Care Mini Hair Skin Somonlu Tahılsız Küçük Irk Köpek Maması 2 Kg

Brit Care Mini Hair Skin Somonlu Tahılsız Küçük Irk Köpek Maması 2 Kg tahılsız yapısıyla somon etli dengeli besleyici yetişkin köpek mamasıdır. Yüksek kaliteli proteinlerle hazırlanmış köpeğiniz için enfes lezzetli, tüy ve deri sağlığını destekleyen köpek mamasıdır.

➜ Tüy ve Deri Sağlığı ;
Dengeli mineral içeriğine sahip olan bu mama omega 3 esansiyel yağ asitleriyle köpeğinizin tüy ve deri sağlığına yardımcı olur. Çinko ve bakırın doğru karışımıyla köpeğinizin parlak tüy yapısının artmasını sağlar .

 • Eklem ve kemik sağlığını destekler.
 • Kalp sağlığı, böbrek sağlığı ve göz sağlığı için önemli bileşenleri içerir.
 • Deri ve tüy sağlığına yardımcıdır.
 • İshal, kabız gibi dışkısal problemlerin önüne geçer.
 • Yüksek protein değerlerine sahip olan müşteri memnuniyetine dayandığından en iyi mini ırk yetişkin köpek maması kategosinde yer almaktadır.

Brit Care uzman ekibiyle son bilimsel bulgulara dayanılarak köpeğinizin ihtiyaç duyduğu ve doğalarına uygun şekilde tercih ettiği taze et bakımından zengindir. Katkısız ve renklendirici içermeyen yapısıyla köpeğinizin doğal dengesini bozmaz. Yüksek kaliteli hammaddelerden üretilen bu mama güvenli ve sertifikalı ürünlerle geliştirilmiş ve hazırlanmıştır. Sağlıklı köpeklerin doğru seçimi olan Brit Care, birçok köpek mamasının aksine organikliğe ve köpeklerin sağlıklarına değer verir.

Brit Care Champion Somonlu Yetişkin Köpek Maması 3 Kg

Brit Care Champion Somonlu Yetişkin Köpek Maması 3 Kg yarışmaya hazırlanan yetişkin köpekler için hipoalerjenik yetişkin köpek mamasıdır.

 • Gün boyu enerjik ve dinç kalmasına yardımcıdır.
 • Aktivite düzeylerini arttırır.
 • Eklem ve kas sağlığının güçlenmesine yardımcı olur.
 • Hücrelerinin yenilenmesine ve güçlü kalmasına yardımcı olur.
 • Şampiyon köpekler için mükemmel bir lezzet harikasıdır.
 • Ağız yapılarına uygun bir şekilde tasarlanmıştır.
 • Yarışmaya hazırlanan köpekler için dengeli oranda içeriğe sahiptir.
 • Obeziteyi gibi kilo problemlerini engeller.

Brit Care uzman ekibiyle son bilimsel bulgulara dayanılarak köpeğinizin ihtiyaç duyduğu ve doğalarına uygun şekilde tercih ettiği taze et bakımından zengindir. Katkısız ve renklendirici içermeyen yapısıyla köpeğinizin doğal dengesini bozmaz. Yüksek kaliteli hammaddelerden üretilen bu mama güvenli ve sertifikalı ürünlerle geliştirilmiş ve hazırlanmıştır.

Brit Care Skin & Coat Somonlu Tahılsız Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması 12 Kg

Brit Care Skin & Coat Somonlu Tahılsız Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması 12 Kg somon balığı içeriğiyle büyük ırk yetişkin köpekler için özel olarak formüle edilmiş enfes lezzetli tahılsız yetişkin köpek mamasıdır.

Tahılsız içeriğiyle benzersiz lezzet deneyimi sunan Brit Care köpek maması köpeğinizin sağlıklı beslenmesini destekler. Lezzetli ve besleyici olan bu mama köpeğinizin sağlıklı beslenmesine yardımcı olur. Beslenme uzmanları ve veteriner hekimler tarafından özenle seçilmiş gıdalarla hazırlanmış olan bu mama en seçici köpekler için bile hayır diyemeyeceği lezzete sahiptir.

 • Tüy ve deri sağlığını destekler.
 • Dengeli besin kaynağı olmakla beraber günlük tüketime uygun tam mamadır.
 • Metabolizmalaırnı hızlandırır.
 • Hücrelerinin yenilenmesine ve güçlü kalmasına yardımcı olur.
 • Yüksek kaliteli besin içeriğiyle büyük ırk köpek tüketimi için uygundur.
 • Büyük ırk yetişkin köpeklerin ağız yapısına göre tasarlanmıştır.
 • Sağlıklı dışkı kavramına yardımcı olur.
 • Obeziteyi engeller.

yi bir antioksidan kaynağı olan E vitamini, bağışıklık sistemi güçlendirici D3 vitamini, Tüy dökülmelerini yavaşlatan B grubu vitaminleri, sinir ve hücreleri koruyan minerallerle doludur. Böbrek ve üriner sistemlerini destekleyen dengeli mineraller içerir.

Brit Care Junior Skin & Coat Somonlu Tahılsız Büyük Irk Yavru Köpek Maması 12 Kg

Brit Care Junior Skin & Coat Somonlu Tahılsız Büyük Irk Yavru Köpek Maması 12 Kg büyük ırk yavru köpeklerin sağlıklı ve dengeli beslenmesine yardımcı olan deri sağlığının korunmasına da yardımcı somonlu yavru köpek mamasıdır.

 • Büyük ırk yavru köpekler için dengeli bir beslenme kaynağıdır.
 • Köpeğinizin tüy ve deri sağlığının korunmasına yardımcıdır.
 • Sağlıklı metabolizma oluşumuna yardımcıdır.
 • Tanecikli yapısı çeneyi yormayan yapıya sahiptir.
 • Köpeğinizin dışkı yapısının sağlıklı olmasına ve kokusunun azalmasına yardımcıdır.
 • Köpeğiniz için en iyi büyük ırk yavru köpek maması kategorisinde yer alır.

Yavru köpeğiniz için en ideal formüle sahip prebiyotik içeren mamadır. Sindirim sistemi sağlığını desteklemeye yardımcı olur.

*Petibom.com satış verilerine dayanmaktadır.

Size Yardımcı Olabilmek için Çalışıyoruz.

Petibom Mağazaları, kedi ve köpek maması beslenmeleri ötesinde köpeğinizin gelişmesi için ihtiyaç duyduğu her şeye sahip olduğundan emin olmanıza yardımcı olacak sağlık ve zindelik ürünleri ve hizmetleri sunar.

Pet Kuaför

Pet Kuaför

Evcil hayvanınızın sağlığını ilk sıraya koyan pet kuaför.

Rezervasyon Yap

Köpek Eğitimi

Köpek Eğitimi

Sahip olduğunuz köpeğin size yoldaşlık etmesini, onunla yaşama alanlarınızda uyum halinde olmanızı ve gerekli eğitimleri almasını sağlamak amacı ile kurulmuştur.

Köpek Eğitimi

Veteriner Hizmetleri

Veteriner Hizmetleri

Minik can dostlarımıza en iyi en uygun hizmeti veriyoruz. Acil Veteriner Kliniği. Acil Müdahale , Teşhis ve Tedavi Hizmetleri , Röntgen , Kısırlaştırma Hizmeti vermekteyiz.

Çok Yakında

İstanbul İçi Aynı Gün Teslim Mama

İstanbul İçi Aynı Gün Teslim Mama

İstanbul içerisinde tüm kedi ve köpek mama ve ürünlerinde aynı gün teslimat ile hizmet veriyoruz. Sİz sipariş verin biz aynı gün teslim edelim.

İstanbul Aynı Gün Teslimat

Sıkca Sorulan Sorular

Somon balığı, omega-3 yağ asitleri bakımından zengindir ve köpeğinizin deri ve tüy sağlığını destekleyebilir. Ayrıca, omega-3 yağ asitleri beyin fonksiyonunu ve eklem sağlığını olumlu yönde etkileyebilir.

Omega-3 yağ asitleri, anti-enflamatuar etkilere sahiptir ve deri, tüy, beyin, eklem ve kalp sağlığını destekleyebilir. Somon balığı, özellikle EPA ve DHA gibi omega-3 yağ asitleri bakımından zengin bir kaynaktır.

İyi bir somon balıklı köpek maması, dengeli bir diyet sunmalıdır. Protein, vitaminler, mineraller ve diğer önemli besin maddelerini içermelidir. İyi bir içerik profiline sahip mamalar, köpeğinizin genel sağlığını destekler.

Bazı köpekler, somon balığına karşı alerjik reaksiyonlar gösterebilir. Bu nedenle, köpeğinizin alerji geçmişini dikkate alarak, alerjiye neden olabilecek içeriklere karşı duyarlılık gösteren bir mama seçmek önemlidir.

Genellikle, somon balıklı köpek mamaları tüm yaş grupları için uygun olabilir. Ancak, köpeğinizin yaşına, büyüklüğüne ve sağlık durumuna bağlı olarak veterinerinizin önerilerini takip etmek en iyisidir.

Benzer Kaynaklar

Yorum & Görüşünüzü Bildirin.

Yorumlar

Murat Örter
Ara 26, 2023 / 14:08

Brit Somonlu köpek maması kullanıyorum, oğlumun sağlıklı tüy ve derisini harika yaptı Omega-3 içeriğiyle enerji ve beslenme dengesi sağliyor iyi mama gerçekten